Somuncu Baba Külliyesi’nde Sonbahar

somuncu-baba-turbesi-foto-sonbahar-cami-darende-1

Somuncu Baba Külliyesi’nde Sonbahar

Manevi havası ve dikkat çeken mimari özellikleri ile her yıl yüz binlerce ziyaretçi misafir eden Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi sonbahar aylarının gelmesi ile farklı bir güzelliğe büründü. Sonbaharın tüm renklerini bir araya getiren mekânda ziyaretçiler bu eşsiz güzellik karşısında hem ânın tadını çıkarıyor hem de hatıra fotoğrafları ile bu güzel manzaralar ölümsüzleştiriliyor. İnternette sonbahar fotoğrafları ve sonbahar görselleri olarak ziyaretçilerin paylaştığı fotoğraflar takipçiler tarafından da büyük beğeni görüyor.

Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Baba Külliyesi; gerek cami ve avlu bölümlerinde gerekse de çilehane bölgesindeki mesire alanlarında oluşan sonbahar renkleri ile fotoğraf sanatçılarının da güzide mekânlarından biri haline geldi. Her mevsim farklı bir güzelliğin oluştuğu mekânda çekim yapan sanatçılar gerek internette gerekse sergilerinde bu güzel mekânın tanıtımına destek veriyorlar.

Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Somuncu Baba Külliyesi’ni ziyarete sizleri de bekleriz…

Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi hakkında güncel bilgi ve fotoğrafları sosyal medya sayfalarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da yer alan sayfalarımıza abone olarak güncel paylaşımlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

Twitter Sayfamız

Instagram Sayfamız

Youtube Kanalımız