Somuncu Baba Külliyesi´ne Mükemmellik Sertifikası

somuncu baba külliyesi tripadvisor mükemmelllik sertifikası

Anadolu´nun en önemli maneviyat merkezlerinden birisi olan, mimari özellikleri ve doğal çevresi ile ziyaretçilerinden büyük beğeni toplayan Darende Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Baba Külliyesi, dünyaca ünlü seyahat sitesi TripAdvisor®  tarafından Mükemmellik Sertifikası aldı.

Hulusi Efendi Vakfı tarafından imar ve ihyası yürütülen Külliyenin bu sertifikayı alması ziyaretçilerimizin memnuniyetinin bir göstergesi olarak kabul ediliyor. 600 milyonu aşkın yorum ve görüşün bulunduğu TripAdvisor kullanıcılarına ve Somuncu Baba Külliyesi’ni ziyaret ederek düşüncelerini sayfa üzerinden paylaşan ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

Darende Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi

Sosyal Medyada Somuncu Baba Külliyesi

Somuncu Baba Külliyesi, internet ortamında Malatya´ya gelmeden ilk ve en çok arama yapılan lokasyon konumunda. Külliyemizde bulunan dijital ofisimizde internet kullanıcıları için dijital içerik üreterek ulaşım, seyahat, ziyaret, gezi ve konaklama noktasında eşsiz bir kolaylık sağlıyoruz. Hulusi Efendi Vakfı tarafından sunulan bu imkânlar neticesinde, Darende ve Somuncu Baba Külliyesi yerli ve yabancı yüz binlerce insan tarafından büyük beğeni görmekte, Darende’nin en güvenilir ve huzurlu ilçeler arasında bulunması sağlanmaktadır.

Facebook, Twitter, Isntagram, Youtube ve Pinterest gibi sosyal medya mecralarının yanı sıra Tirpadvisor’da açtığımız sayfalarımızda aktif olarak Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi‘nden güncel fotoğraflar ve bilgiler paylaşılmakta, ziyaretçilerin görüşleri ve soruları da titizlikle takip edilmektedir. Ziyaretçilerimize ve insanlığa duyduğumuz saygı ve önem neticesinde Somuncu Baba Külliyesi’nin imar ve ihya faaliyetleri yıl boyunca yerine getirilmektedir.

Sizler de sosyal medya sayfalarımızı takip edebilir, güncel fotoğraf ve bilgileri elde edebilir, Külliye hakkındaki sorularınızın cevaplarını yetkililerimizden öğrenebilirsiniz.

facebook sayfamız somuncu baba külliyesi somuncu baba külliyesi twitter sayfamiz somuncu baba külliyesi youtube sayfasi

somuncu baba kulliyesi instagram sayfasi somuncu baba külliyesi tripadvisor sayfasi somuncu baba kulliyesi pinterest sayfasi

TripAdvisor Hakkında

Dünyanın en büyük seyahat sitesi olan TripAdvisor, gezginlerin her seyahatin keyfini doyasıya çıkarmasına olanak sağlamaktadır. Seyahat alanında, tüm dünyadaki en geniş işletme kaydı yelpazesini (yaklaşık 7,7 milyon konaklama yeri, havayolu şirketi, deneyim ve restoran) kapsayan, 661 milyonu aşkın yorum ve görüşün bulunduğu TripAdvisor, çoğunluğun deneyimlerine dayalı görüşleri gezginlere sunmaktadır.

Böylece, konaklama yeri bulma, uçuş ayarlama, yapılacak şeyler ve yemek mekanı bulma konusunda karar verme aşamasında olan gezginlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. TripAdvisor, gezginlerin, tercihlerine en uygun otelde, en uygun fiyatı bulabilmeleri için ayrıca 200’ü aşkın otel rezervasyon sitesindeki fiyatları karşılaştırmaktadır. TripAdvisor markalı siteler, 49 pazarda sunulmakta olup aylık ortalama 456 milyon farklı ziyaretçiden oluşan, dünyanın en büyük seyahat topluluğunu barındırmaktadır.

şeyh hamidi veli somuncu baba türbesi cami külliyesi namaz mimari

Mükemmellik sertifikası nedir?

Bu yıl dokuzuncusu verilen sertifika, geçen yıl TripAdvisor´da olağanüstü gezgin yorumları alan işletmelere verilen bir ödüldür. Mükemmellik Sertifikası, müşterilere sürekli olarak kaliteli deneyim sunan tüm dünyadan konaklama yerleri, restoranlar ve gezilecek yerlere veriliyor.

Mükemmellik Sertifikası´nda, gezginlerin 12 aylık dönemde TripAdvisor´da paylaştığı yorum ve görüşlerin kalitesi, sayısı ve güncelliği dikkate alınıyor. Bir işletmenin bu ödülü almaya uygun olması için toplam TripAdvisor baloncuk puanının beş üzerinden en az dört olması, minimum yorum sayısına ulaşmış olması ve TripAdvisor´da en az 12 aydır kayıtlı olması gerekiyor.