3d Sanal Tur

Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi 3d Sanal Tur Yayında!

Her yıl binlerce misafir ağırlayan Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi‘ni 3d Sanal Tur sistemi ile gezebilir, bu nadîde mekânı tüm ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz. Malatya‘nın Darende ilçesinde bulunan Külliye manevi havası ve dikkat çeken mimari özellikleri ile ziyaretçileri kendisine hayran bırakıyor. Fotoğraf sanatçıları Harun Şahin ve Kemal Uysal tarafından hazırlanan proje ile bu eşsiz mekan uzakta bulunan veya ilk kez gelecek ziyaretçiler için bir tanıtım sağlıyor.

3d Sanal tur sistemi ile Külliye dahilinde bulunan; Somuncu Baba Türbesi, Hulusi Efendi Haziresi, Balıklı Havuz, Cami Bölümü, Somuncu Baba Müzesi, Hamidiye Çarşısı ve Abdesthaneler, Hasbahçe ve Kudret Havuzu‘nu 360 derece inceleyebilirsiniz. Somuncu Baba 3d Sanal Tur sistemi Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi’ni merak eden ziyaretçilerin ve ziyaret edip yakınlarına tanıtım yapmak isteyen misafirlerimizin sıklıkla kullandığı bir sistem haline geldi.

somuncubaba-turbesi-3d-sanal-tur
Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi / Darende – Malatya

3d Sanal Tur Sistemi Nasıl Kullanılır?

SOMUNCU BABA TÜRBESİ 3D  başlığına tıkladığınızda İnternet tarayıcınız tarafından otomatik açılacak sayfada öncelikle belleğe alma işlemi gerçekleşeceği için biraz beklemek gerekiyor. Ardından açılan sayfada Somuncu Baba Külliyesi‘ni göreceksiniz. Fare yardımı ile sağ-sol ve yukarı-aşağı yönde hareket edebilirsiniz. Ayrıca orta tuş yardımı ile yakınlaştırma yapabilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde yer alan oklar yardımı ile Külliye genelini gezebileceğiniz gibi sağ üst tarafta açılan menü yardımı ile direkt olarak ilgili mekanlara geçiş yapabilirsiniz.

Külliye Hakkında Bilgiler

Görseller üzerinden Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi‘ni inceledikten sonra bilgi almak isterseniz; Somuncu Baba Kimdir? Somuncu Baba Türbesi Nerede? Somuncu Baba ve Eserleri, Somuncu Baba Talebeleri ve Etkileri , Somuncu Baba Soyu ve Evlatları başlıklı makalelerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca Somuncu Baba ve Tarihçe sayfalarımızda da konu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Somuncu Baba Türbesi Adres Bilgileri

360 derece görseller üzerinde Külliye‘yi inceleyip bu nadide mekanı yerinde görmek için sizleri Darende Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi‘ne bekleriz.

Adres: Zaviye Mahallesi, Hulusi Efendi Caddesi, 44700 Darende/Malatya/Türkiye