3d Sanal Tur

Her yıl binlerce misafir ağırlayan Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi‘ni 3d Sanal Tur sistemi ile gezebilir, bu nadîde mekânı tüm ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz. Malatya’nın Darende ilçesinde bulunan Külliye manevi havası ve dikkat çeken mimari özellikleri ile ziyaretçileri kendisine hayran bırakıyor. Hulusi Efendi Vakfı tarafından hazırlanan proje ile bu eşsiz mekan uzakta bulunan veya ilk kez gelecek ziyaretçiler için bir tanıtım imkanı sağlıyor.

Somuncu Baba 3d Sanal Tur sistemi Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesini merak eden ziyaretçilerin ve ziyaret edip yakınlarına tanıtım yapmak isteyen misafirlerimizin sıklıkla kullandığı bir sistem haline geldi. dijitaltur.hulusiefendivakfi.org.tr web adresinde bulunan 360 derece sanal tur sistemine bilgisayarınızdan ve cep telefonunuz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

darende-somuncu-baba-sanal-tur

3d Sanal Tur Sistemi Nasıl Kullanılır?

SOMUNCU BABA TÜRBESİ 3D  başlığına veya üstteki fotoğrafa tıkladığınızda İnternet tarayıcınız tarafından otomatik açılacak dijital tur sayfamızda Somuncu Baba Külliyesi‘nden başlayarak sanal gezinti yapabilirsiniz. Fare yardımı ile sağ-sol ve yukarı-aşağı yönde hareket edebilir, ayrıca orta tuş yardımı ile yakınlaştırma yapabilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde yer alan oklar yardımı ile Külliye genelini gezebileceğiniz gibi sol tarafta açılan menü yardımı ile direkt olarak ilgili mekanlara geçiş yapabilirsiniz.

Dijital Tur sayfamızda Somuncu Baba Külliyesi’nin yanı sıra; Somuncu Baba Çilehanesi, Tohma Kanyonu, Kudret Havuzu, Hamidiye Çarşısı, Hasan Gazi Türbesi, Medişeyh Türbesi, Abdurrahman Erzincani Camii ve Hulusi Efendi’nin Doğduğu Ev Müzesi mekanlarında gezinti yapabilirsiniz.

Külliye Hakkında Bilgiler

Görseller üzerinden Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi‘ni inceledikten sonra bilgi almak isterseniz;

Somuncu Baba Kimdir?

Somuncu Baba Türbesi Nerede?

Somuncu Baba ve Eserleri

Somuncu Baba Talebeleri ve Etkileri

Somuncu Baba Soyu ve Evlatları

başlıklı makalelerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca Somuncu Baba ve Tarihçe sayfalarımızda da konu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Somuncu Baba Türbesi Adres Bilgileri

360 derece görseller üzerinde Külliye’yi inceleyip bu nadide mekanı yerinde görmek için sizleri Darende Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi‘ne bekleriz.

Adres: Zaviye Mahallesi, Hulusi Efendi Caddesi, 44700 Darende / Malatya / Türkiye

Dijital Tur Sayfamız için tıklayınız…